XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE CUKIERNIK

Weronika Molenda laureatką  etapu wojewódzkiego  XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik.

zdj3W dniach 15 – 16 stycznia 2019r. uczennica naszej szkoły Weronika Molenda z klasy III GKC  brała udział w etapie wojewódzkim XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik w Lublińcu i zajęła III miejsce.

27. FIANAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY

20190113 132954W niedzielę 13.01.2018 r. uczniowie i nauczyciele Gastronomika włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. W Hali Widowiskowo – Sportowej w Zagórzu zorganizowaliśmy stoisko dla dzieci z warsztatami dekorowania ciasteczek. Było smacznie i kolorowo.

DYKTANDO KULINARNE 2018

DSC 013112 grudnia w Technikum  nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskim odbyła się kolejna edycja Dyktanda Kulinarnego. W tym roku motywem przewodnim dyktanda, którego tytuł brzmiał „Konkurs na menu”,  były smaki kuchni dwudziestolecia międzywojennego.

II MIEJSCE NASZEJ UCZENNICY W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

pobrane

14 grudnia 2018 r. w siedzibie PCK w Sosnowcu odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Z wielką dumą informujemy, że Aleksandra Kupiec z klasy II GŻ , uczennica Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego w Sosnowcu,  zdobyła II miejsce, uzyskując tym samym tytuł laureatki. Gratulujemy sukcesu.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - ETAP SZKOLNY

10 grudnia w Technikum nr 3 uczniowie z klas: III GOA, III GKŻ, II GTŻ i II GŻ wzięli udział w szkolnym etapie XXVII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK przygotowanym przez panie: Żanetę Burczak i Marzenę Zyburę - Oliwę.

SARA TOMASZEWSKA NAGRODZONA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

12 grudnia 2018r. w auli Liceum ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Sosnowcu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów, na której wyróżnieni zostali najzdolniejsi uczniowie naszego regionu.

VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CKZiU

DSC 011211 grudnia 2018r. na hali sportowej przy ul.  Żeromskiego w Sosnowcu odbył się VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CKZiU  w piłce halowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyło w nim 9 sosnowieckich szkół

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .