PRAKTYKI NA PROMACH

prom poloniaW kwietniu 2019 CKZiU podpisało umowę z firmą UNITY LINE ze Szczecina, dotyczącą organizacji praktyk na jednostkach pływających. Dzięki niej młodzież Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego będzie mogła nabyć dodatkowe umiejętności związane z obsługą międzynarodowego ruchu turystycznego.

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

10. SWEETTARGI 2019 W KATOWICACH

20190325 110403W poniedziałek 25 marca 2019 r. uczniowie Gastronomika uczestniczący w projekcie edukacyjnym „Kreatywne warsztaty lodowe z Schöller Ice Cream” pod opieką pani Agnieszki Nawrat odwiedzili 10. Sweettargi w Katowicach.

SPOTKANIE UCZNIÓW Z MIEJSKIM RZECZNIKIEM KONSUMENTÓW W SOSNOWCU

25 marca gościła w naszej szkole pani Adrianna Peć – Miejski Rzecznik Konsumentów w Sosnowcu. W spotkaniu z Panią Rzecznik wzięli udział uczniowie kształcący się w zawodzie  technik obsługi turystycznej. Tym razem tematem spotkania były zmiany w prawie dotyczące turystyki obowiązujące od lipca 2018 roku.

DZIEŃ LICZBY PI

piLiczba  Pi-zapisywana jako 3,14 zwana także ludolfiną  jest jedną z pierwszych odkrytych przez człowieka liczb niewymiernych. Oznacza stosunek długości obwodu koła do długości jego średnicy. Dziś liczba Pi jest najsłynniejszą z wszystkich stałych matematycznych.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .