NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy

WYCIECZKA ZAWODOWA – TECHNIK PRZEMYSŁU MODY

14 listopada br. uczniowie CKZiU Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz uczestniczki Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodzie Technik przemysłu mody wzięli udział w wycieczce zawodowej do Łodzi.

Czytaj ›

GASTRONOMIK PRZYPOMINA O TRADYCJI „KATARZYNEK”

23 listopada 2018 r uczniowie Technikum nr 3 Gastronomiczno- Hotelarskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 w Galerii Ładniej będą przypominać odwiedzającym o tradycji Katarzynek. Z tej okazji odbędą się wróżby i degustacje ciasteczek – Katarzynek.

Czytaj ›

UCZNIOWIE TECHNIKUM NR 7 WYRÓŻNIENI !!!

Uczniowie Technikum Nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru zdobyli specjalne wyróżnienie w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Sosnowiec rzuca palenie” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 30 oraz NZOZ Nasza Przychodnia.

Czytaj ›

MOJA NIEPODLEGŁA

W związku z obchodami 100 - lecia Niepodległości Polski od 9 do 29 listopada w Galerii "Ładniej" można oglądać prace konkursowe pt "Moja Niepodległa", wykonane przez uczniów Technikum nr 1 w Sosnowcu, kierunku - technik organizacji reklamy.

Czytaj ›

ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR WYPADKÓW DROGOWYCH

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 włączyło się w obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, co jest wyrazem pamięci o poszkodowanych na drogach.

Czytaj ›

NIEZAWSTYDZONA NICZYM-NIEŚMIERTELNA

Dnia 9 listopada br. o godz.9.00, na placu Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości, które w tym roku miały szczególny charakter.

Czytaj ›

WYBIERZ PROJEKT


         

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

NABÓR 2017

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszyła.
Gimnazjalisto, jeśli liczy się dla Ciebie miła atmosfera, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobycie zawodu dającego ogromne perspektywy zawodowe - zapraszamy do nas!

Zapoznaj się ...

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2017

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .