WYDZIAŁ TECHNICZNO – ARTYSTYCZNY

W twórczej atmosferze szkoły zrealizujesz swoje marzenia !

Chcesz tworzyć, kreować, interesujesz się modą, fryzjerstwem, wizażem, reklamą, filmem lub fotografią? To na Wydziale Techniczno-Artystycznym będziesz rozwijać te zainteresowania, pasje oraz zdobywać umiejętności zawodowe.

Nauczysz się projektowania odzieży, rysunku żurnalowego, konstruowania i szycia wyrobów odzieżowych. Poznasz nowoczesną technologię i innowacyjne rozwiązania oparte na technikach komputerowych działających w przemyśle mody. Potrafisz stworzyć własną kolekcję, którą zaprezentujesz na pokazie mody lub na konkursach branżowych.

Wykreujesz fryzurę, nauczysz się stylizacji i koloryzacji włosów, zaprojektujesz i stworzysz fryzurę na wybieg, ślub lub  do sesji zdjęciowej.

Jako fotograf utrwalisz wszystko na zdjęciach w pełni wyposażonym studio fotograficznym, w plenerze oraz w laboratorium. Będziesz uczestniczyć z kamerą i obiektywem we wszystkich ważnych wydarzeniach. Będziesz przygotowany do  profesjonalnej obróbki cyfrowej obrazu, a także do tworzenia projektów multimedialnych w programach graficznych. Nauczysz się jak zaistnieć w świecie mediów i reklamy, poprowadzić kampanie reklamowe, wykreować otoczenie. Wszystkie kreatywne zawody w jednym miejscu, to przenikanie zawodów, współpraca, zdobywanie kontaktów zawodowych oraz budowanie  przyszłej przestrzeni społeczno-biznesowej już podczas nauki. 

 

Technik przemysłu mody T7

Technik stylista T7

Technik usług fryzjerskich T7

Technik reklamy T1

Technik fotografii i multimediów T7

Krawiec BS 

Fotograf BS

Fryzjer BS