Dzień Głośnego Czytania w naszej bibliotece
Dziś książki pachniały… kawą! Uczniowie podczas zajęć głośno czytali fragmenty literackie, a następnie improwizowali – zgodnie z nietypową instrukcją: do każdej „literackiej filiżanki” dodawali własny smak w postaci dodatkowego słowa.
Tak powstało nasze kawowe improczytanie – aromatyczna mieszanka literatury, wyobraźni i dobrej zabawy.
Bo czytanie, podobnie jak kawa, najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie.









