Wesołego Alleluja.

Kopia Zdrowychpogodnych wit Wielkanocnych przepenionych wiar nadziej i mioci Radosnego wiosennego nastrojuwesoego Allelujaoraz mokrego Dyngusa ycz

VIII Wojewódzki Konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne’2024”

W czwartek 21 marca 2024 r. o godz. 10:00 w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim i Branżowej Szkole I Stopnia nr 4 Gastronomicznej w Sosnowcu odbył się VIII Wojewódzki Konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne’2024”. Tematyką wiodącą tej edycji konkursu było „Jajo w roli głównej”.

Diamenty Gastronomika - z serca dla serca

Uczniowskie Inspiracje Kulinarne 2024

Już w czwartek 21.03.2024r. odbędzie się VIII Wojewódzki Konkurs Uczniowskie Inspiracje Kulinarne 2024, pod hasłem „Jajo w roli głównej”.  
Zadaniem konkursowym jest przygotowanie trzech porcji: dania zasadniczego oraz deseru, przez dwuosobowe zespoły reprezentujące szkoły gastronomiczne w województwie śląskim. 

Sponsorem nagród w konkursie jest: 

Szkolny konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne”2024

IMG 20240229 141931W czwartek 29 lutego 2024 r. w Gastronomiku odbył się szkolny etap konkursu „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne”. Tematyką wiodącą tej edycji było „Jajo w roli głównej”

Cóż to był za recital!

04 marca 2024 roku w sosnowieckiej Muzie odbył się po raz pierwszy autorski program ucznia klasy piątej Dominika Kokoszki, pt. „Kwiat w ogrodzie życia – Kobieta”. Publiczność nie zawiodła! Obecnych zachwycił wszechstronny talent artystyczny wykonawcy. Zebrani dali się ponieść stworzonej przez artystę atmosferze. Nie zabrakło śmiechu, zaskoczenia, ale też pojawiły się łzy wzruszenia i nostalgii. Na przybyłych czekały też słodkie niespodzianki, które wspomagały akcję dla Weroniki Kamińskiej. Udało się zebrać kwotę 2500 zł. Mamy nadzieję, że będzie to dla Weroniki ogromne wsparcie i motywacja do wysiłku w osiąganiu dalszych sukcesów sportowych. 

V miejsce w finale Mistrzostw Sosnowca w piłce siatkowej dziewcząt

2W finale Mistrzostw Sosnowca w piłce siatkowej dziewcząt w klasyfikacji generalnej nasza reprezentacja zajęła V miejsce przegrywając małymi punktami z IX LO. Jest to nasz największy wynik w historii szkoły. Gratulujemy!