Warsztaty fitness „Nowa na wiosnę”

Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w trzeciej edycji warsztatów fitness „Nowa na wiosnę” . Warsztaty odbędą się 17.04 (środa) na 4 i 5 godzinie lekcyjnej na sali gimnastycznej. W programie: aerobik, elementy relaksacji, taniec integracyjny, możliwość sprawdzenia swojego BMI – Body Mass Index.
Przyłącz się i spędź z nami miło czas.

Wyniki konkursu literacko-plastycznego „Zakładka do książki Marty Fox”

W konkursie wzięło udział 64 uczniów z 20 szkół z województwa śląskiego (Będzina, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Sosnowca). Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki inspirowanej twórczością Marty Fox.

Uczennice Technikum nr 7 zaprezentowały się w XII Ogólnopolskim konkursie kreowania ubioru "Asymetria Nie symetria".

Nasze wspaniałe uczennice Julia Stępnik, Angelika Siemińska z klasy 4 Ta i Zuzanna Ungrowska z klasy 3 Taa zdobyły cenne doświadczenie w XII Ogólnopolskim konkursie kreowania ubioru "Asymetria Nie symetria". Na finałowym pokazie w Warszawie zaprezentowały swoje kreacje, nad którymi pracowały przez ostatnie tygodnie pod okiem pani Agnieszki Mańka-Goncerz. Wracają pełne energii, gotowe do dalszej kreatywnej i efektownej pracy. Czekamy na dalsze sukcesy naszych uczennic.

WYNIKI REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „TWÓRCZOŚĆ MARKA HŁASKI, MELCHIORA WAŃKOWICZA, KAZIMIERZA WIERZYŃSKIEGO ORAZ ZBIGNIEWA HERBERTA”

Miło nam poinformować, że Konrad Słomczyński (uczeń kl. 2tb) zajął I miejsce w REGIONALNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM „TWÓRCZOŚĆ MARKA HŁASKI, MELCHIORA WAŃKOWICZA, KAZIMIERZA WIERZYŃSKIEGO ORAZ ZBIGNIEWA HERBERTA” zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Wydziałem Oświaty Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszeniem-Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej. Nasz uczeń zachwycił jury interpretacją wiersza Z. Herberta „Nike, która się waha”. Organizatorzy konkursu powołali w skład komisji konkursowej nauczyciela języka polskiego z Technikum nr 7 – dr Marzenę Formę.

I TURNIEJ BADMINTONA W TECHNIKUM NR 7

11.03.2024 roku odbył się pierwszy w historii CKZiU Technikum nr 7 Turniej badmintona. Wystartowało w nim 14 zawodniczek i 4 zawodników.

Frankofonia w naszej szkole to radość, kreatywność, smak naleśników i otwartość do świata i ludzi. Vive le français!

POZNAJMY SIĘ OD MODY

"Poznajmy się od mody. Dosłownie i w przenośni" to projekt, który został zrealizowany w ramach programu Erasmus+ KA152-YOU - Mobilność osób młodych.
Projekt realizowały dwie szkoły: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 (beneficjent) oraz Lviv Professional College of Hotel, Tourism and Restaurant Service (partner). Tematem przewodnim działania było slow fashion.

 MG 1664 copy1